Menu

O mně

Vítám Vás na mé webové stránce

V "Albech" Vám představuji mnou pořízené fotografie, ale tady přidám několik věcí, které mám rád, které mne baví.
Člověk se časem mění a s ním se mění i jeho zájmy. Staré zájmy sice nejsou zapomenuty, ale uvedu pouze ty „aktuální“.

Stále mne živí "stavařina", přešel jsem z pozemních staveb na stavby dopravní, ze stavby do kanceláře, ale snad se bude dařit.
Některé stavby, na jejichž realizaci jsem se v minulosti podílel, si můžete prohlédnout na fotografiích.

Mojí největší zálibou je v současnosti fotografování a "shromažďování" fotoaparátů. Zaměřil jsem se na cokoliv co má na sobě logo Minolta.
Vážně jsem se fotografování začal věnovat v lednu 2007, kdy jsem si koupil moji první digitální zrcadlovku a začal se účastnit workshopů. Díky workshopům jsem se posunul v rozsahu fotografovaných témat a snad i v kvalitě.

Další neopomenutelnou zálibou jsou knížky, dnes především fantasy, sci-fi a detektivky.
Moji oblíbení autoři : Miroslav Žamboch, Jiří Kulhánek, Vladimír Šlechta, Robert Fabián, Sergej Lukjaněnko, Terry Pratchett,
Petra Neomillnerová; Agatha Christie, Robert van Gulik. Kdo ví, ten ví, kdo ne, ten ať si je zkusí přečíst :).

Jednou, dvakrát do roka se snažím navštívit zámek Jezeří. Obvykle je to zahájení a ukončení sezóny (oblíbená "strašidla").
Zámek se nachází v severních Čechách blízko Mostu a Litvínova. Možná jste o něm slyšeli v souvislosti s plánem na prolomení limitů těžby hnědého uhlí a s tím související „vybagrování“ dvou obcí pod zámkem - Horního Jiřetína a Černic.
Zámek má velmi zajímavou historii, živou současnost a nejistou budoucnost. Pokud chcete zámek podpořit, navštivte ho. Věřím, že nebudete zklamáni.

[Aktualizováno 4.12.2010.]


Copyright ©2007-2018 Petr Tarčinec - obsah stránek podléhá autorskému zákonu
Autor webových stránek: Karel Břinda